Team

Directie

Miek Van Eyndhoven
Miek Van Eyndhoven
Directeur
miek.van.eyndhoven@gbsklimop.be

Administratief medewerkers

Anita Thielemans
Administratief medewerker
anita.thielemans@gbsklimop.be


Floor Leemans
Administratief medewerker scholengemeenschap
floor.leemans@gbsravels.be


Anita De Bont
Beleidsondersteuner
anita.de.bont@gbsklimop.be


Tim Van Sweevelt ICT leerkracht
tim.van.sweevelt@gbsklimop.be

Zorgcoördinatoren

Leerkracht Leen Vosters
Leen Vosters
Zorgcoördinator kleuterschool
leen.vosters@gbsklimop.be


Leerkracht Bea Van Loon
Bea Van Loon
Zorgcoördinator lagere school
bea.van.loon@gbsklimop.be

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is IMG_20210826_114021-3-768x1024.jpg
Nathalie Van de Mosselaer
Aanvangsbegeleiding lagere school
nathalie.van.de.mosselaer@gbsklimop.be



Ann Driesen
Zorg sociaal – emotioneel + juf NCZ
ann.driesen@gbsklimop.be

Lerarenplatform

Kleuterschool

Veerle Lavrysen kinderverzorgster


Veronique Meeuwis
Vrijwillige hulp

Lagere school


Hanne Verstraelen
L3
hanne.verstraelen@gbsklimop.be


Britt Adriaensen
L4 4/5 + 1/5 Amber Luyckx
britt.adriaensen@gbsklimop.be


Ingrid Van Der Steen
L6 4/5 + 1/5 Nathalie van de Mosselaer
ingrid.van.der.steen@gbsklimop.be

Nathalie Van de Mosselaer

L6 1/5 ondersteuning
nathalie.van.de.mosselaer@gbsklimop.be


Bijzondere leermeesters


Maria Mertens
Kleuterturnen
maria.mertens@gbsklimop.be

Leerkracht Christel Van Beek
Christel Van Beek
Turnen
christel.van.beek@gbsklimop.be

Leerkracht Griet Meeusen
Griet Meeusen
Muziek
griet.meeusen@gbsklimop.be


Ann Driesen
Niet-confessionele zedenleer
ann.driesen@gbsklimop.be


Charlotte Wils
Katholieke godsdienst
charlotte.wils@gbsklimop.be


Maryah Schreuders
Islamitische godsdienst
marjolein.schreuders@gbsklimop.be